Otázky a odpovědi

Od kolika let dítěte je určen Kreativní deník ?

Náš Kreativní deník je určen pro děti přibližně od 5 let věku za asistence dospělé osoby.

Od 6 let věku dítěte lze nechat tvořit dítě samostatně, to vše podle šikovnosti a zručnosti dítěte (případně i rodičů :-)

Do kolika let můžu tvořit deník ?

Dolní věková hranice je limitována schopností manipulace s deníkem a u horní hranice se meze nekladou.

Mezi tvůrci deníku máme nejen malé šikovné děti, ale také celé oddíly dětí věku cca 7-14 let. Ovšem mezi tvořiteli deníku máme i dospěláky včetně několika seniorů. Dospělí uživatelé používají náš deník nejčastěji jako individuální záznamník s možností fotoprezentace (například kalendář záznamů úlovků rybáře s fotografií, případně jako dokumentace dobrovolných hasičů a jejich soutěží, včetně fotografií z nich)

Zjednodušeně řečeno: náš deník našel uplatnění i jako památník s celoročním záznamem s možností datování.

Je Kreativní deník časově omezen?

Náš deník není omezen časovou expirací!

Toto je jednou z velkých výhod našeho deníku. Kreativní deník si můžete začít vyrábět prakticky kterýkoliv měsíc v roce a dokonce v kterýkoliv den.

V deníku je 12 předtištěných kalendářů bez čísel a tato čísla si do kalendáře vlepíte sami. Když začnete tvořit deník od 14. června, tak skončíte přesně 13. června následujícího roku. Nemusíte tedy tvořit od ledna do prosince. Začněte kdykoliv, kdy vás tvorba kalendáře nadchne. Může to být začátek prázdnin, vaše narozeniny nebo jarní prázdniny, případně od Mikuláše :-)