Informace o nás

Firma Nuvute s.r.o. byla založena v roce 2011 a jedním z hlavních směrů je výroba a distribuce Kreativního deníku. Vedle tohoto geniálního produktu, který získává uznání na všech úrovních práce s dětmi, jsme zahájili výrobu designových folií do interiéru. Zde si můžete prohlédnout náš nový e-shop s originálními designy samolepek na zeď.

 

Mezi významné události bychom zařadili setkání s odbornými koordinátory Speciálních pedagogických center v ČR, kteří vyjádřili velkou podporu a odborné kladné posouzení našeho Deníku pro pozitivní vývoj dítěte.

Naši milí zákazníci

K našim zákazníkům patří rodiče a také jejich děti, kteří jsou kreativní, tvůrčí a rozvíjejí svou fantazii.

Rodiče, kteří dbají o rozvoj svého potomka, mohou díky našemu kreativnímu kalendáři nalézt další cesty jak nenásilnou formou rozvíjet dětskou fantazii, motivovat k vlastní kreativní činnosti, plánování dětského času. Deník může sloužit jako vzpomínkový deníkový záznam. Jedním z mnoha didaktických aspektů Deníku je také učit děti plánovat a rozvrhnout si svůj čas  v kombinaci s povinnostmi, které vyplývají z jejich každodenních aktivit, a zároveň rozvíjet fantazii, tvůrčí činnost a zručnost, stejně jako soustředěnost a odpovědnost. Naším záměrem je zábavnou a pěknou formou částečně odsunout pozornost dětí dnešní doby od počítačů a televizorů ke klasické tvorbě s papírem, pastelkami či barvami, nůžkami a lepidlem.

 

Na našich stránkách budeme také pravidelně realizovat zajímavé akce jako jsou dnes tak oblíbené slevy, zajisté budeme také vymýšlet různé dárečky anebo zde naleznete nové typy produktů s podobným charakterem jako je náš Kreativní deník.

 

Historie projektu

Kreativní deník vznikl jako soubor několika šťastných náhod a setkání lidí, kteří věří v pravém slovy smyslu, že děti jsou naší budoucností a neměly by zapomínat přes blikající displeje monitorů, LCD televizorů a chytrých telefonů, jak správně uchopit nůžky a při tom si neublížit, ale zároveň i něco hezkého vytvořit. Děti by měli umět něco nakreslit pastelkou a nejen odklikat počítačovou myší, měly by také aktivně rozvíjet svou mysl a fantazii.

S tímto záměrem se několik lidí nesmířených s touto situací rozhodlo NĚCO malého udělat... a vytvořili Kreativní deník pro děti na celý rok :-)